Borja Bastón w Deportivo!

Borja Bastón w Deportivo!Dobre wieści z La Corunii po przegranym meczu w ostatniej kolejce. Perspektywiczny napastnik, Borja Bastón, dołącza do klubu. Po przejściu testów medycznych zostanie zaprezentowany, a do opinii publicznej zostaną zaprezentowane dokładne warunki kontraktu.

 

Włodarze Deportivo i Atlético Madryt już od dłuższego czasu działali w porozumieniu na rzecz tej transakcji, jednak szczegółów umowy nie zdradzali. Okazją do tego ma być oficjalna prezentacja piłkarza, która przeciągała się przez płacowy regulamin obowiązujący w Depor. Według niego, aby zakontraktować kolejnego piłkarza, potrzebne było odejście innego, dzięki czemu klub nie będzie narażony za zwiększanie kosztów. Ponieważ z ekipy odeszli Paulo Assunção  i Aythami, możliwe było dołączenie Bastóna do drużyny.

Borja Bastón przez ostatnie lata był rokującym zawodnikiem Atlético Madryt. W ciągu dwóch ostatnich lat wypożyczany do Realu Murcia i SD Huesca. Według hiszpańskich dziennikarzy jego oficjalna prezentacja nastąpi jeszcze dziś.

źródło: www.deportivo-la-coruna.com
foto: www.colchonero.com

Napisz odpowiedź