Carlos Marchena ponownie w Deportivo!

Carlos Marchena ponownie w Deportivo! Mistrz Europy i Świata z reprezentacją Hiszpanii, Carlos Marchena, ponownie został zawodnikiem Deportivo. Doświadczony stoper po opuszczeniu Galicji czekał na wymarzony powrót, który się ziścił. Z galicyjskim klubem będzie go wiązać roczna umowa.

 

Już wczoraj rano Marchena przeszedł pomyślnie testy medyczne i oczekiwał na parafowanie umowy. Wydawało się to być prostym „zabiegiem”, jednak Hiszpan musiał poczekać z tym aż do wieczora. Podpisanie nowego kontraktu było zależne od odejścia innego obrońcy, Aythamiego, aby przestrzegać regulaminu płacowego w klubie.

Ostatecznie Aythami nie będzie reprezentować już Depor, a Carlos Marchena mógł ponownie dostąpić zaszczytu oficjalnej prezentacji wraz z prezydentem Lendoiro. Z jego pomocą gra obronna zespołu na pewno będzie skuteczniejsza.

Sam zainteresowany nie omieszkał wypowiedzieć kilku miłych słów jeszcze przed podpisaniem kontraktu. „Miałem zamiar wrócić do Depor i dlatego jestem zadowolony, zachwycony i szczęśliwy z faktu powrotu. Zawsze mi się tutaj podobało i chcę okazać ludziom taką samą miłość, jaką oni okazywali mnie przez ostatni sezon” – powiedział.

To już ostatnie, ale jakże ważne, wzmocnienie Deportivo w tym okienku transferowym. Niestety inne negocjacje, dotyczące zakontraktowania Alexa Geijo, zakończyły się fiaskiem. Piłkarz ten będzie występować w Realu Mallorca.

źródło: www.deportivo-la-coruna.com
foto: www.elpais.com

Napisz odpowiedź