Transferowe zawirowania wokół Carlosa Marcheny i Alexa Geijo

Transferowe zawirowania wokół Carlosa Marcheny i Alexa GeijoJuż niedługo, o północy, zostanie zamknięte letnie okno transferowe. Pozostały czas, którego pozostało już niewiele, działacze Deportivo starają się wykorzystać do ostatniej sekundy. Cel, a w zasadzie cele, są jasne – zakontraktowanie Carlosa Marcheny i Alexa Geijo. 

 

Ten pierwszy już dobrze zna atmosferę panującą w zespole z Galicji. Mistrz Europy i Świata przez ostatni sezon reprezentował barwy Depor. Odważni eksperci mawiają, iż gdyby były reprezentant Hiszpanii nie złapał kontuzji w kluczowym momencie sezonu, wówczas Los Turcos nie mieliby problemów z utrzymaniem. Umowa Marcheny wygasła wraz z zakończeniem poprzedniego sezonu.

Sfinalizowanie transferu Hiszpana wydaje się proste. Jest bez klubu i ciepło wspomina La Corunię, czego chcieć więcej? Wydaje się, iż lada chwila będziemy mogli odczytać oficjalny komunikat o podpisaniu umowy. Jak podaje hiszpańska prasa, Marchena czuje się świetnie w Galicji ponieważ „wraca tu z miłości”. To byłoby na prawdę ogromne wzmocnienie!

Nie tak kolorowo wygląda status drugiego z panów. Alex Geijo jest związany umową z włoskim Udinese Calcio, które nie dochodzi do porozumienia z Deportivo w sprawie tego transferu. Bardzo możliwe, iż urodzony w Szwajcarii zawodnik, wzmocni kadrę Depor na zasadzie wypożyczenia. Trudno jednak cokolwiek wywróżyć, gdyż podobno jeden z zarządców klubu, Julio Fernández, przyznał, że przybycie Geijo nie jest możliwe, a Marcheny owszem.

źródło: www.deportivo-la-coruna.com
foto: www.mundodeportivo.com

Napisz odpowiedź